Günümüz markalarının en çok ihtiyaç duyduğu hizmet alanları titizlikle belirlendi. Gelişime açık, genç ve yetenekli profesyoneller, uzmanlık konuları doğrultusunda özenle seçildi.
FMCG ve Telekominikasyon sektörlerinin lider markalarında 25 yıllık bir yönetim tecrübesi,
Cannes Lions’dan LIA Awards’a onlarca ulusal ve uluslararası ödülle taçlandırılmış 20 yıllık bir reklamcılık birikimi,
10 yıllık, dijital dünyanın en başarılı projelerini üretme becerisi,
iyi fikirler üretmek için GOOD’da bir araya geldi.
Bugün, tasarımcısından yazılımcısına, sosyal medya uzmanından dijital stratejistine 40 kişiyi geçen cesur ve meraklı bir ekip, hizmet verdiği markaların en iyi sonuçları alması için çalışıyor.
YÖNETİM EKİBİ

Afşın Avcı

Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü’nden mezun oldu. Üniversite öğrencileri ile profesyonellerin deneyimlerini paylaştığı ChatterboxTR isimli blog projesi ile 2009’da En İyi İş Dünyası Blogu’na, 2010’da da 3.lüğe layık görüldü.

2009’dan 2014’e kadar Berlin merkezli oyun içi reklam şirketi olan SponsorPay’in Türkiye direktörlüğünü yürüttü. Bu esnada Türkiye’nin ilk Sosyal Medya ajanslarından DF İstanbul’un kuruluşunda yer aldı. 2014’ün başında Paris merkezli reklam networku Kwanko’nun Türkiye direktörlüğü görevini aldı ve şirketin Türkiye pazarına girme ve büyüme sürecini yönetti.

Afşın Avcı, sosyal medya ve dijital pazarlama ajansı AFI Digital, marka ve influencerları bir araya getiren INFLOW Summits ve iyi fikir ajansı Good Ad Lab’in ortağı olarak görev yapmaktadır.

Neşet Dereli

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Türkiye’nin önde gelen reklam ajanslarında 15 yıla yakın reklam yazarlığı ve yaratıcı yönetmenlik görevlerinde bulundu. 2011-2013 arasında, Marka ve Dijital Reklam Müdürü olarak Türk Hava Yolları’nın global marka iletişim stratejilerini yönetti. 2013-2016 arasında İnteraktif Pazarlama İletişimi Müdürü olarak görev aldı.

2016’da Kurumsal İletişim Daire Başkanı olarak Halkbank’ın Halkla İlişkiler, Sponsorluk, Reklam ve Dijital İletişim’inin yöneticisi oldu. 2017’de Turkcell’in Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine getirildi. 2018’de buradan ayrılarak kendi marka danışmanlık şirketini kurdu.

2004’ten beri Boğaziçi Üniversitesi'nde reklamcılık dersleri veren Neşet Dereli, iyi fikir ajansı Good Ad Lab’ın ortağı olarak görev yapmaktadır.

İsmail Bütün

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. İş hayatına Çuhadaroğlu Holding Moskova’da başladı. 1997-2000 arasında Moskova’da ENKA Grup Dış Ticaret şirketinde Satış ve İş Geliştirme Müdürü oldu.

2000’de Nestle Türkiye’ye katıldı. Nestle’de sırasıyla CPW Türkiye Ülke Müdürü, Özbekistan’da 2 yıl Orta Asya Bölgesi (Türki Cumhuriyetler) Pazarlama Direktörü ve Ulusal Zincir Mağazalar Türkiye Satış Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2011’de Nestle’nin İsviçre genel merkezinde önce Global Müşteri ve Satış Yönetimi bölümünde İş Mükemmelliği Müdürü daha sonra İçecekler Stratejik İş Birimi’nde Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. 2015 yılında Türkiye’ye dönerek Nestle Türkiye İçecekler Grubu (NESCAFE) Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi oldu.

2016’da Perakende Satıştan Sorumlu Grup Başkanı olarak Turkcell’e geçti. Temmuz 2016’da Pazarlamadan Sorumlu GMY (CMO) görevine getirildi. Yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle Fortune Türkiye ve Capital dergileri tarafından Türkiye’nin en başarılı pazarlama yöneticileri arasında gösterildi. 2019’da Turkcell’den ayrıldı. Şu anda çeşitli şirketlere yönetim danışmanlığı vermekte olup iyi fikir ajansı Good Ad Lab’e de danışman ortak olarak destek vermektedir.

İYİ EKİP

Arzu Gök
Jr. İçerik Editörü

Atakan Emre Ergin
Sosyal Medya Uzmanı

Aygül Yalçın
Operasyon Uzmanı

Aysu Akkuzu
Jr. Yaratıcı Yazar

Banu Çiçek Demir
Jr. İçerik Editörü

Bengü Turna
Head of Digital

Emine Eren
Tasarımcı

Emre Gülen
İçerik Editörü

Emre Odunkesen
İçerik Editörü

Ercan Doğan
Dijital Art Direktör

Fıratcan Özçakar
Sosyal Medya Yöneticisi

Gizem İtak
Copywriter

Gülşah Karakaya
Hesap Yöneticisi

Kübra Çakar
Marka Yöneticisi

Merve Ayanoğlu
İçerik Editörü

Necati Can Keleş
Sosyal Medya Uzmanı

Sabri Sezgin Kaya
Analist

Selin Şen
Digital Advertising Manager

Serhat Şengül
Dijital Art Direktör

Sima Müderris
Marka Yöneticisi

Sinan Yılmaz
Marka Yöneticisi
Scroll to top