Günümüz markalarının en çok ihtiyaç duyduğu hizmet alanları titizlikle belirlendi. Gelişime açık, genç ve yetenekli profesyoneller, uzmanlık konuları doğrultusunda özenle seçildi.
FMCG ve Telekominikasyon sektörlerinin lider markalarında 25 yıllık bir yönetim tecrübesi,
Cannes Lions’dan LIA Awards’a onlarca ulusal ve uluslararası ödülle taçlandırılmış 20 yıllık bir reklamcılık birikimi,
10 yıllık, dijital dünyanın en başarılı projelerini üretme becerisi,
iyi fikirler üretmek için GOOD’da bir araya geldi.
Bugün, tasarımcısından yazılımcısına, sosyal medya uzmanından dijital stratejistine 40 kişiyi geçen cesur ve meraklı bir ekip, hizmet verdiği markaların en iyi sonuçları alması için çalışıyor.
YÖNETİM EKİBİ

Afşın Avcı

Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü’nden mezun oldu. Üniversite öğrencileri ile profesyonellerin deneyimlerini paylaştığı ChatterboxTR isimli blog projesi ile 2009’da En İyi İş Dünyası Blogu’na, 2010’da da 3.lüğe layık görüldü.

2009’dan 2014’e kadar Berlin merkezli oyun içi reklam şirketi olan SponsorPay’in Türkiye direktörlüğünü yürüttü. Bu esnada Türkiye’nin ilk Sosyal Medya ajanslarından DF İstanbul’un kuruluşunda yer aldı. 2014’ün başında Paris merkezli reklam networku Kwanko’nun Türkiye direktörlüğü görevini aldı ve şirketin Türkiye pazarına girme ve büyüme sürecini yönetti.

Afşın Avcı, sosyal medya ve dijital pazarlama ajansı AFI Digital, marka ve influencerları bir araya getiren INFLOW Summits ve iyi fikir ajansı Good Ad Lab’in ortağı olarak görev yapmaktadır.

Neşet Dereli

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Türkiye’nin önde gelen reklam ajanslarında 15 yıla yakın reklam yazarlığı ve yaratıcı yönetmenlik görevlerinde bulundu. 2011-2013 arasında, Marka ve Dijital Reklam Müdürü olarak Türk Hava Yolları’nın global marka iletişim stratejilerini yönetti. 2013-2016 arasında İnteraktif Pazarlama İletişimi Müdürü olarak görev aldı.

2016’da Kurumsal İletişim Daire Başkanı olarak Halkbank’ın Halkla İlişkiler, Sponsorluk, Reklam ve Dijital İletişim’inin yöneticisi oldu. 2017’de Turkcell’in Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine getirildi. 2018’de buradan ayrılarak kendi marka danışmanlık şirketini kurdu.

2004’ten beri Boğaziçi Üniversitesi'nde reklamcılık dersleri veren Neşet Dereli, iyi fikir ajansı Good Ad Lab’ın ortağı olarak görev yapmaktadır.

Erdem Günay

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. San Diego State Üniversitesi’nde MBA’ini tamamladıktan sonra kariyerine Amerika’da MoreFocus Group bünyesinde, arama motoru optimizasyonu alanında başladı. Daha sonra arama motoru pazarlamasında uzmanlığını artırmak üzere Los Angeles’ta Jaben Holdings bünyesine katılarak burada e-ticaret ve online pazarlama faaliyetlerini yürüttü.

Amerika’dan döndükten sonra, Starcom ve Mediacom ajanslarında birçok markanın dijital vizyonuna yön verdi. Medya ajansı tecrübelerinden sonra, 2011-2018 yılları arasında 7 Yıl Google’da sektör yöneticiliği yaptı ve Google bünyesinde global birçok markanın dijital dönüşümüne destek verdi.

2018’de Publicis Groupe’a ait Performics dijital ajansına katıldı ve 1,5 yılı aşkın bir süre Genel Müdürlük görevini yürüttü.  15 yılı aşkın digital tecrübesi olan Erdem Günay, 1 Aralık 2019’dan itibaren iyi fikir ajansı Good Ad Lab’ın ortağı olarak ekibimize katılarak Good Ad Lab’in Genel Müdürlüğü görevini üstlenmiştir.

 

İYİ EKİP

Arzu Gök
Jr. İçerik Editörü

Atakan Emre Ergin
Sosyal Medya Uzmanı

Aygül Yalçın
Operasyon Uzmanı

Aysu Akkuzu
Jr. Yaratıcı Yazar

Banu Çiçek Demir
Jr. İçerik Editörü

Bengü Turna
Head of Digital

Emine Eren
Tasarımcı

Emre Gülen
İçerik Editörü

Emre Odunkesen
İçerik Editörü

Ercan Doğan
Dijital Art Direktör

Fıratcan Özçakar
Sosyal Medya Yöneticisi

Gizem İtak
Copywriter

Gülşah Karakaya
Hesap Yöneticisi

Kübra Çakar
Marka Yöneticisi

Merve Ayanoğlu
İçerik Editörü

Necati Can Keleş
Sosyal Medya Uzmanı

Sabri Sezgin Kaya
Analist

Selin Şen
Digital Advertising Manager

Serhat Şengül
Dijital Art Direktör

Sima Müderris
Marka Yöneticisi

Sinan Yılmaz
Marka Yöneticisi
Scroll to top