İstanbul Flow Motion @Turkish Airlines

Türk Hava Yolları ile bu işe başlama amacımız, İstanbul’u yeterince tanımayan bir insanın gözünden anlatmaktı.

Sınırları Kaldır @Samsung-Influencer

Samsung ile birlikte yaptığımız kampanyanın amacı, Galaxy S8 ve S8 Plus modellerinin “Sınırları Kaldır” konseptinin sosyal ağlarda da hayat bulmasının sağlanması ve Samsung’un her alanda sınırları kaldırabileceğinin gösterilmesiydi.

Kolay Online Para Transferi Kampanyası @Western Union

ABD, Çin, Bulgaristan ve Türkiye’de 164.512‘den fazla izlenim ve 22.236 tıklama elde edildi ve kampanyanın amacı için başarılı bir oran olan 14.27% CTR ‘a ulaşıldı.

Hep Beraber Kampanyası @DIGITURK

Hedeflenen bölgelerde 375.000‘den fazla izlenim ve 60.034 tıklama elde edildi. Ayrıca 82 yeni kayıt yapıldı.

Turist Kampanyası @Beymen

Hedef bölgelerde 1.150.000‘den fazla izlenim elde edilmiş ve 33.510 tıklama kazanılmıştır. Reklama tıklayan kullanıcılar web sitesinde ortalama 64 saniye geçirdi.

World City Guide @Turkish Airlines

21 ülkede gerçekleşen yayınlarda toplam 1.3 milyon reklam tıklaması elde ettik. IOS ve Android işletim sistemlerinde toplam 23.229 uygulama indirmesi sağladık.

Yeni Hatlar – Miami Programmatic Kampanyası @Turkish Airlines

Bu kampanyada, Facebook Newsfeed and Right Hand Rail reklam modelleriyle 2 milyondan fazla gösterim edildi. Kullanıcılar Newsfeed reklamlarına 5 kat daha fazla ilgi gösterdiler ve en yüksek gösterimleri Rusya ve Istanbul aldı.

BuzzFeed Editör Deneyimi Kampanyası @Turkish Airlines

Türk Hava Yolları’nın İstanbul CIP Lounge’ının tanıtılması hedeflenerek yapılan BuzzFeed çalışmasında okunmanın %40’ı kadar sosyal medya paylaşımı elde edildi.

Post Promotion Kampanyası @istanbul

Birincil amacı takipçi kazanımı olan kampanya ile geniş bir hedef kitleye ulaşarak normal değerlerin altında gösterim ve etkileşim değerlerine ulaşıldı.

Scroll to top