@Turkish Airlines “İstanbul Flow Motion: Bir Şehirden Daha Fazlası!” Destinasyon Tanıtım Kampanyası

Türk Hava Yolları ile bu işe başlama amacımız, İstanbul’u, yeterince tanımayan bir insanın gözünden anlatmaktı. Bunu yapabilmek için de aklımıza ilk gelen bu şehrin rengarenk sokakları oldu.

@Samsung “Sınırları Kaldır” Influencer Kampanyası

Samsung ile birlikte Galaxy S8 ve S8 Plus modellerinin “Sınırları Kaldır” konseptinin sosyal ağlarda da hayat bulmasını ve Samsung’un her alanda sınırları kaldırabileceğini göstermek istiyorduk.

@Western Union Kolay Online Para Transferi Kampanyası

Para transferi lideri Western Union, Kolay Online Para Transferi’ni duyurmak istedi. Biz de herkes kolayca ve online olarak para gönderip alabilsin diye Western Union’ın Kolay Para Transferi’ni hem duyuralım hem de yaygınlaştıralım dedik.

@DIGITURK “Hep Beraber” Yeni Kayıt Kampanyası

Türkiye’nin en büyük özel uydu televizyon sağlayıcısı Digitürk yeni kullanıcılara ulaşmak ve yeni kayıtlar almak istedi. Uzun yıllardır Türkiye Futbol Ligi maçlarını yayınlayan LigTV gibi kanalların yayıncısı olan Digitürk’ün daha fazla eve ulaşması için bir kampanya başlattık.

@BEYMEN Turist Alışveriş Yönlendirme Kampanyası

Türkiye’nin en büyük tekstil ve moda şirketlerinden biri Beymen, Türkiye'ye gelen turistleri mağazalarında ağırlayıp keyifli alışveriş deneyimi yaşatmak istedi. Biz de turistlere “Beymen'e Buyurun!” dedik.

@TURKISH AIRLINES World City Guide Tanıtım Kampanyası

Dünyanın en çok noktasına uçan Türkiye’nin Lider havayolu şirketi Türk Hava Yolları, uçtuğu şehirler için bir gezi rehberi olan World City Guide isimli bir mobil uygulama geliştirdi. Bu uygulamanın dünya çapında tanınmasını, yaygınlaşmasını ve kullanılmasını istedi. Biz de Türkiye’nin önemli değerlendirinden birini dünyaya duyurmanın heyecanına ortak olduk!

@TURKISH AIRLINES Yeni Hatlar- Miami Programmatic Kampanyası

Dünyanın en çok noktasına uçan Türkiye’nin Lider havayolu şirketi Türk Hava Yolları, uçtuğu yeni rotaları tanıtmak istedi. Hatta yeni hatlarda yolculuk yapanlar için promosyon başlattı. Biz de seyahat severlere Türk Hava Yolları konforu ile gidebilecekleri yeni rotaları göstermek için kolları sıvadık.

@TURKISH AIRLINES “We Spend The Day In A Fancy Airport Lounge And It Changed Everything” BuzzFeed Advertorial Kampanyası

Türk Hava Yolları’nın İstanbul’daki CIP Lounge’ının Amerika, Uzak Doğu gibi aktarma gerektiren uzun uçuşlar yapan yolcularına tanıtılması hedefiyle yola çıktık.

@istanbul Post Promotion Takipçi Kazanımı Kampanyası

Instagram platformunda İstanbul şehrini tanıtan en uzun soluklu ve en çok takipçili hesabı @istanbul, İstanbul’un güzelliklerini daha fazla kişiye göstermek istedi. Biz de bu güzellikleri daha fazla kişiye ulaştırmanın gururuna ortak olduk!

@DIGITURK “Ne Kadar Westoroslu’sun? Game of Thrones Yeni Sezon Tanıtım Kampanyası

Biz 2017 kışında bir şey yaptık. Peki neden yaptık?
“Winter is coming” dediler biz de White Walker’lara karşı insanları bilinçlendirelim dedik. Sonuçta her şey Westeros’un refahı içindi.

@Yeşilay “Bırakabilirsin!” Sosyal Medya Kampanyası

Sigarayı bırak, hayatı bırakma!
Yeşilay’ın “Bırakabilirsin” projesi üzerinde çalışmaya başladığımızda projenin tüm mecralarda fazlaca konuşulan ve yayılan bir proje olmasını istedik. Geniş kitlelere ulaşmak önceliklerimizdendi.

@Turkcell İşaret Dilim Uygulaması Influencer Kampanyası

Turkcell İşaret Dilim Uygulaması için güzel bir iş yaptık. Engelli bireyler ile aramızdaki engelleri kaldırmak için farklı bir şey yapmak istedik. Ortaya keyifli bir o kadarda etkili bir iş çıktı.

@HALKBANK “Her Şey Annemle Güzel” Anneler Günü Kampanyası

Halkbank'ın anneler günü için kutlamadan daha öteye gidecek ve farkındalık oluşturacak bir anneler günü kutlamasıydı.

@Miles&Smiles Kim Bir Milyon Mil İster? Mil Kazanımı Kampanyası

Turkish Airlines'ın sadakat programı Miles & Smiles'ın daha fazla kullanıcıya erişmek için hayata geçirdiği etkin ve eğlenceli bir Facebook uygulamasıydı.

@Popstar 2018 Dijital Sahne Kampanyası

Popstar yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyordu ve bizden ses getiren bir iletişim yapmamız istendi. Biz de televizyondaki yayın öncesi sosyal medyanın sesini sonuna kadar açtık. Sesi biraz fazla açmışız ki duymayan kalmadı! Sosyal medya hesabımıza Popstar’a katılım için onlarca mesaj aldık. Elemeler bitmişti ama onları kıramadık.

@Alarko-Carrier Küresel İklim Farkındalık Kampanyası

Alarko Carrier 2014 yılından itibaren her yıl düzenlediği "Küresel İklim Değişikliği" yarışmasına yeni bir soluk getirmek ve amaçladığı küresel iklim farkındalığını, bilincini her kesimde artırmak istiyordu.

Scroll to top