Adara, seyahat dikeyinde dünyanın en büyük data networklerinden biridir. Kullanıcıların; otel arama, rezervasyon yaptırma, satın alma, araç kiralama, havayolu arama ve uçuş satın alma gibi otuzun üzerinde veri noktasında gerçekleştirdiği hareketleri toplayarak onların bir sonraki satın alma davranışını en yakın şekilde öngörmeye yardımcı olur.

Adara markanızın hedeflemeleri için doğru hedef kitleye ve markanıza uygun satın alma davranışlarında bulunan kişilere ulaşmada etkin veriyi sizin için bir araya getirerek kullanılabilir iç görüler çıkartır. Seyahat davranışlarından çıkarılan bu veriler yalnızca seyahat dikeyindeki pazarlama alanları için değil tüm sektörlerde geçerli olacak demografik ve davranışsal hedeflemeler için sonuç çıkarmayı sağlar.

Örneğin, exclusive seyahat tercihleri olan kitlenin sıkça ziyaret ettiği lokasyonları bilmek ve planlanmış exclusive seyahatlerden çıkarım yapmak bu bölgelerdeki mağazalarınız için yeni kampanyalar planlamanız anlamında zaman kazanmanızı sağlayabilir.

Adara bu ve bunun gibi birçok sektörün ihtiyacı olan iç görü ve çıkarımları sağlayacak dataları seyahat alanında yaygın data ağı sayesinde markalarla paylaşmaktadır. Ayrıca Adara, bu çıkarımları uygulamak için ulaşılmak istenen kitleye en uygun ve en doğru hedef kitlenin bulunmasına olanak sağlar.

Good Ad Lab, doğru alanlarda doğru kişilere ulaşmak isteyen markalara en uygun hedef kitle hizmetini sunan Adara’nın Türkiye partneridir.

Scroll to top