1946 yılında Almanya’da kurulan Axel Springer SE, 30'un üzerinde ülkede 150'den fazla gazete, dergi ve dijital mecraya sahip Avrupa’nın en büyük yayıncı kuruluşlarından biridir. Şirket Avrupa’nın her yerinde ve farklı yayıncılık alanlarında uzmanlaşmış 10.000'in üzerinde çalışana sahiptir. Yarım asırdan fazla tecrübesi ve yayıncılık ilkelerine bağlılığı ile itibar sahibi olan Axel Springer Şirketi, Avrupa’nın lider basım ve yayıncısıdır.
Good Ad Lab; gazetelerden dergilere, dijital mecralardan televizyonlara birçok yayın kanalı ile basılı, online ve mobil yayıncılığa efektif iletişim çözümleri getirerek Avrupa Kıtası üzerinde söz sahibi olan şirketin Türkiye’deki tek yetkili iş ortağıdır.

Markanızın Avrupa kıtası üzerindeki hedeflerine ulaşmak için kullanmak isteyeceğiniz yayın veya basılı mecraların neredeyse hepsine ulaşımızı Good Ad Lab işbirliği ile gerçekleştirebilirsiniz.

Axel Springer yayın organları ile Avrupa’daki hedef kitlenize nasıl ulaşabilirsiniz?

-Sektörünüzün hitap ettiği kitlenin takip ettiği gazete, dergi ve televizyonlar reklamlarınız yayınlanır. Örneğin, finans alanındaki markanızın içerikleri finans içerikli dergilerde gösterilebilir.
-Belirli bir kesimi hedeflediğiniz reklamlarınız yalnızca o hedef kitlenin takip ettiği mecralarda yayınlanır. Örneğin, yalnızca Almanya’nın Frankfurt kentinde açılan mağazanızın tanıtımı yalnızca Frankfurt’ta yayın yapan gazete, dergi ve televizyonlarda gösterilir.

Böylece markanız Avrupa’da, doğru mecrada doğru kişiye hitap eden reklamlarla gösterilir.
Good Ad Lab, Axel Springer’in Türkiye’deki tek yetkili iş ortağı olarak, Avrupa Kıtası üzerindeki müşterilerine ulaşmak isteyen her Türk markasının Avrupa’ya açılan kapısıdır.

Scroll to top