eBrandValue 2012'de, bir markanın marka değerini artırmak için, o markanın sosyal verilerini sorgulama konusunda pazarlamacılara yardımcı olmak üzere kuruldu.

eBrandValue, başka platformlarda bulunmayan analizler üretmek için, markalarla ve markaların bağlı olduğu sektörlerle ilgili dataları bir araya getirerek anlamlı iç görüler çıkartır. Bu iç görüleri, markaların en etkili müşteri edinim stratejilerini belirlemelerine yardımcı olmak amacıyla, hem pazarlama harcamaları hem de gelirler ile ilişkilendirilmesini sağlamak için kullanır.

- Verileri kullanarak sektörünüzün eğilimlerini ön görür. Önlem almanıza ve önceden haraket etmenize olanak sağlar.
- Satış haftalarını önceden tahmin eder ve doğru pazarlama planları yapmanız için zaman kazandırır.
- Gelişmiş algoritması sayesinde markanızın takipçilerinin hakkınızda yalnızca ne konuştuğunu değil ne demek istedikleri de anlayıp anlamdırabilir. Tüketicinizin ne istediğine daha doğru bir açı ile bakmanızı sağlar.

Böylece markanızın ihtiyacı olan doğru veriyi alır, onlardan iç görü ve öğrenimler çıkarır, markanızın pazarlama faaliyetleri için verileri anlamlı hale getirir.

Good Ad Lab, dijital dataları toplayarak sektörlerle ilgili iç görüler çıkartan ve bu iç görüleri markaların stratejilerini belirlemeleri için hazır hale getiren eBrand Value’nun partneridir.

 

Scroll to top