Yeni Hatlar – Miami Programmatic Kampanyası @Turkish Airlines

Yeni Hatlar – Miami Programmatic Kampanyası @Turkish Airlines

Türk Hava Yolları, Türkiye’nin lider havayolu şirketidir. Dünyada 280 farklı lokasyona uçarak dünyanın en çok noktasına uçan havayolu olmuştur ve her geçen gün yeni rotalara uçarak bu alanda daha da ileriye gitmektedir. Sektörel başarılarının ve girişimlerinin yanında Türk Hava Yolları, kültürel ve sportif aktivitelerin de güçlü bir destekleyicisidir.

Ne Yaptık?

Bu promosyon biletlerini kullanmak isteyen belirli kitleye ulaşmak için, 3. Parti Veri sağlayan iş ortağımızla çalıştık ve belirlenen lokasyonlardan hedef lokasyona uçmuş ya da seyahati kesinleşmiş kişileri hedefledik.

Peki üçüncü taraf verisi nedir? Satın alma alışkanlıkları, genel ilgi alanları, yer, yaş, cinsiyet, önceki seyahat deneyimleri ve harcamalar dahil olmak üzere verilerin toplanmasıdır ve bunlar sınırsızdır. 3. Parti Verileri’nin geniş hedefleme seçenekleri, ABD’nin Miami kentinde bulunan, İstanbul, Türkiye’ye giden bir uçak bileti talebinde bulunan kullanıcılara ulaşmamızı sağladı. Yer hedeflemeden farklı olarak, kitlenin hakiki verilerini kullandık ve önceki çevrimiçi geçmişi ile bu yerlere yapılan referansları geçtik.

Neler Elde Ettik?

Bu kampanyada, Facebook Newsfeed and Right Hand Rail reklam modelleriyle 2 milyondan fazla gösterim edildi. Kullanıcılar Newsfeed reklamlarına 5 kat daha fazla ilgi gösterdiler ve en yüksek gösterimleri Rusya ve Istanbul aldı.

Tel Aviv

227.914

Kuveyt

89.212

Dubai

269.568

Milano

449.623

Rusya

457.601

İstanbul

518.135

Scroll to top

Giriş

Ekip üyesi seçiminde “iyi insan” olmayı ilk şart kabul eden, iyi fikrin sadece cesur ve merak sahibi olanlara göründüğünü iddia eden, uzmanlık alanlarında sizinle aynı görüşte olmayabilecek bir ajansın kapısından giriyorsunuz.

Devam etmek istiyor musunuz?