Kolay Online Para Transferi Kampanyası @Western Union

Kolay Online Para Transferi Kampanyası @Western Union

Western Union para transferi lideridir. Seçili ülkelerdeki bankalara veya dünya çapında 500.000’i aşkın acentaya çevrimiçi para transferi yapabilirsiniz. Western Union 150 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Bugün, dünya çapında 200’den fazla ülke ve bölgede 500.000’den fazla temsilcilik sayesinde, milyonlarca insan Western Union’a dünyanın her yerine para göndermek ve almak için güveniyor.

Ne Yaptık?

Daha fazla kullanıcıyı siteye yönlendirebilmek için kişi hedefleme ve apografik kullandık. Kampanya veri hedeflemeye dayandığı için doğru kitleye premium bir envanterle ulaştık. Ayrıca, sahip olduğumuz reklam öğelerini farklı reklam gruplarına böldük ve elde ettiğimiz dönüşümlere göre optimizasyon yaptık. Kampanyamızı sadece mobil ile gerçekleştirdik. Bu kampanyada global iş ortağımız InMobi ile çalıştık ve etkili bir optimizasyon sağlamak için birçok reklam grubu kurarak kampanyamızı gerçekleştirdik. ABD, Çin, Bulgaristan ve Türkiye gibi hedeflemek istediğimiz tüm ülkeler için birçok farklı reklam grubu kurarak başladık ve bu reklam gruplarıyla kampanyamızı performansa göre optimize ettik.

Neler Elde Ettik?

ABD, Çin, Bulgaristan ve Türkiye’de kampanyanın amacı için başarılı bir oran olan 14.27% CTR’a ulaştık.

Scroll to top

Giriş

Ekip üyesi seçiminde “iyi insan” olmayı ilk şart kabul eden, iyi fikrin sadece cesur ve merak sahibi olanlara göründüğünü iddia eden, uzmanlık alanlarında sizinle aynı görüşte olmayabilecek bir ajansın kapısından giriyorsunuz.

Devam etmek istiyor musunuz?